Hyper rozważa pozostanie w Izako Boars

Hyper, trener składu CS:GO w Izako Boars, nie wyklucza możliwości pracy nad nowym projektem.

Hyper Izako Boars
fot. Bartosz "Hyper" Wolny / Facebook

Dużo plotkuje się o przyszłości IB w nadchodzącym roku. Już teraz wiemy, że Daniel "STOMP" Płomiński zamierza szukać dla siebie nowego domu. Reszta składu postanowiła - póki co - trzymać się razem, choć nie wykluczają indywidualnych przenosin.

Izako Boars z nowym projektem

Kontrakty z zawodnikami Izako Boars dobiegają końca, a sama organizacja nie chce ich przedłużać. Oficjalnego oświadczenia jeszcze nie opublikowano, niemniej gracze na swoich social mediach dali znać fanom jak wygląda sytuacja.Istnieje realna szansa, że pozostała czwórka znajdzie piąte ogniwo, a Bartosz "Hyper" Wolny nadal pełnił będzie rolę ich trenera pod banderą nowej drużyny. Jednak jak poinformował szkoleniowiec, nie wyklucza też pozostania przy Izako Boars, aby wspólnie z resztą sztabu pracować nad rozwojem nowego CS'owego projektu.

Jak już zapewne zauważyliście, cały aktualny skład Izako Boars nie będzie przedłużać kontraktów na przyszły rok. Nie ukrywam, że 2021 namieszał nam trochę w planach rozwojowych, ale pomimo tego w ostatnim zestawieniu z byalim na IGL-u pokazywaliśmy naprawdę dobrą grę. Wspólnie ze starym składem rozglądamy się za nowymi możliwościami, jednak nie wykluczam też pozostania w Izako Boars przy tworzeniu kolejnego projektu. Nadchodzi chyba najciekawsza szufla na polskiej scenie, więc bądźcie gotowi!


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza