CS:GO - powraca turniej 2v2 od GG League

Turniej 2 versus 2 od organizacji gamingowej GG League pojawi się jeszcze przed końcem roku!

Turniej 2v2 Showdown GG League
fot. Maciej Kołek / GG League

Turniej 2v2 Showdown cieszył się ogromną popularnością. Początkiem roku 2021, po wielomiesięcznych przerwach związanych z koronawirusem, poznańska firma zorganizowała wówczas pierwszego LAN-a. Teraz odbędzie się powtórka tej imprezy, a wszystko to jeszcze w grudniu!

Rockstar Energy 2v2 SHOWDOWN by GG League

Turniej w specjalnym formacie odbędzie się pod patronatem Rockstar Energy Drink. Jest to rozrywka o zupełnie innym charakterze, bowiem znacznie szybszym. W gronie partnerów wydarzenia znalazły się takie marki jak TOTALbet oraz GamerHash.Pula nagród to 50 000 złotych, z czego aż 20 000 (plus 10 000 w tokenie GHX) trafi do triumfatorów. Gdzie będzie można obejrzeć mecze? Oczywiście w Internecie, na oficjalnym kanale GG League. Miejscem rozgrywania spotkań będzie Novotel Poznań Centrum.

Rockstar Energy 2v2 SHOWDOWN by GG League
fot. GG League

Do grona uczestników zaproszono 7 par, a ostania - ósma - zostanie wyłoniona dzięki otwartym kwalifikacjom, w których udział będzie mógł wziąć każdy.Mecze rozgrywane będą systemem BO3, a wśród map zobaczymy: tryb Wingman na Inferno, Cobblestone, Train oraz Nuke; aim_map; aim_pistol_csgo; awp_india.

Kiedy odbędzie się 2v2 Rockstar Energy 2v2 SHOWDOWN by GG League? Turniej zaplanowany jest na 21 oraz 22 grudnia, a całe wydarzenie - ze względu na obostrzenia - będzie dostępne wyłącznie dla graczy i pracowników.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza