Z piekła do nieba. Vitality awansowało do fazy play-off

Vitality po zwycięstwie z Entropiq melduje się w ćwierćfinale PGL Major Stockholm 2021.

apEX Vitality CSGO
fot. HLTV

Wszystko wskazywało na to, że Vitality przedwcześnie pożegna się z turniejem. Dla dobra drużyny i całego widowiska w odpowiednim momencie obudzili się i udowodnili swoją dominację na scenie. Potwierdzili status legendy awansując do fazy play-off Majora w Sztokholmie.

Zaczęło się od fatalnego występu w pierwszych dwóch meczach. Po bolesnej porażce 14:16 z Virtus.pro oraz 12:16 z Heroic, byli o krok od odpadnięcia z najważniejszej imprezy tego roku. O wszystkim zadecydować miał mecz z Evil Geniuses w formacie BO3, które w tamtym momencie również posiadało bilans 0-2.


Vitality, niczym Astralis w fazie pretendentów, udowodniło, że nie są tutaj z przypadku. Pokonując najpierw drużynę MICHA, a następnie eliminując z turnieju Astralis, stanęli przed meczem z Entropiq o być albo nie być na Majorze.

Decydujące starcie wymagało pełnych trzech map. Na nieszczęście czesko-rosyjskiej organizacji - ta ostatnia trwała zdecydowanie za krótko. Vitality pokazało pazur i zdominowało graczy Entropiq 16:5. Tym samym zawodnicy z Francji wrócili z piekła do nieba, gdyż z bilansem 3-2 zachowują status legendy.

Wyniki meczu Vitality - Entropiq o awans do ćwierćfinału PGL Major Stockholm 2021:

  • Mirage - 16:14
  • Overpass - 13:16
  • Dust 2 - 16:5


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Kolejny Polak za granicą. KEi dołącza do Sprout

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza