Nowa skrzynka CS:GO Sny i Koszmary - kiedy pojawi się w grze?

Sny i Koszmary nowa skrzynka CSGO

Kilka dni temu poznaliśmy wszystkich - siedemnastu - zwycięzców w konkursie "Sny i Koszmary" organizowanym przez Valve. Czy znamy datę wprowadzenia skrzynki do gry?Kiedy pojawi się skrzynka CS:GO ze skinami "Sny i Koszmary"?

Skrzynka "Dreams and Nightmares" będzie pierwszą od dawna, w której skiny w całości stworzone są przez społeczność. Najbardziej kreatywni autorzy, których prace zostały wybrane, otrzymali dodatkowo po 100 000 dolarów w ramach nagrody konkursowej.

Jak poinformowało samo Valve - dopiero po ogłoszeniu listy siedemnastu skórek skontaktowali się bezpośrednio z twórcami dzieł. To z kolei mówi nam dużo odnośnie przypuszczalnej daty premiery skrzynki "Sny i Koszmary".

Kiedy pojawi się w grze? Konkretnej daty nigdzie nie opublikowano. Prawdopodobnie wiąże się to z czasem, który potrzebny jest do ustalenia z autorami prac takich kwestii jak pliki czy prawa do wykorzystywania dzieła. Nieoficjalnie mówi się, że skrzynka zadebiutuje jeszcze przed końcem 2021 roku.

Co będzie rzadkim przedmiotem w skrzynce? Nóż czy rękawiczki?Na grafice przedstawiającej zawartość skrzynki nigdzie nie wspomniano o najrzadszym przedmiocie. Kosa? A może rękawiczki? Możemy sobie zgadywać, gdyż ponownie nie ma jasnego komunikatu ze strony dewelopera gry. Patrząc jednak na dwie ostatnie skrzynie w CS:GO - Snakebite oraz Riptide - rzadkim specjalnym przedmiotem były adekwatnie rękawiczki oraz nowy zestaw noży. Idąc tym tokiem rozumowania, w nadchodzącej skrzynce "Sny i Koszmary" powinniśmy otrzymać nowe pary rękawiczek. Czy tak będzie? Przekonamy się już w najbliższych tygodniach.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza