mynio zastępuje Markosia w Wiśle Kraków

Markoś ląduje na ławce rezerwowych w Wisła All in! Games Kraków.

Markoś CSGO
fot. ESL

Przyzwyczailiśmy się już do roszad w zespołach, kiedy wyniki - delikatnie mówiąc - nie są najlepsze. Ofiarą zmian okazał się być "Markoś", który ustępuje miejsca byłemu zawodnikowi Anonymo - Wiktorowi "myniowi" Kruk."Markoś" tworzył formację "Białej Gwiazdy" od czerwca tego roku. W tym czasie zdołali wygrać ESEA Cash Cup: Europe - Summer 2021 #5, zajęli drugie miejsce w turnieju V4 Future Sports Festival - Budapest 2021: International Cup, który dawał bezpośredni awans na LAN-a w Budapeszcie oraz wygrali ESL Mistrzostwa Polski na ekipę HONORIS.

Niestety, ostatnie mecze, a szczególnie LAN na Węgrzech, zdecydowanie nie szły po myśli "SZPERA" i jego kompanów, stąd zdecydowano się na zmiany. Do drużyny dołącza - ponownie - Wiktor "mynio" Kruk.

"mynio" miał okazję reprezentować barwy Wisły już w 2019 roku. Później, początkiem tego roku, stał się częścią Anonymo Esports. Kiedy w wakacje zdecydował się na przerwę od gry, do tej pory nie zagrzał miejsca w żadnej pełnoprawnej organizacji. Czy jest to zmiana na plus? Wiktor jest świetnym graczem, dlatego można przypuszczać, że poradzi sobie w nowej roli. Czas pokaże, czy decyzja o przesunięciu "Markosia" na ławkę była słuszna.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza