Gra komputerowa Roberta Lewandowskiego pojawi się w przyszłym roku

Gra Football Coach The Game od Roberta Lewandowskiego

"Football Coach: the Game" - gra studia RL9.Games - którego właścicielem jest między innymi Robert Lewandowski - pojawi się już w przyszłym roku.

Gra piłkarska Roberta Lewandowskiego

To była kwestia czasu, kiedy zobaczymy Roberta Lewandowskiego inwestującego w rynek gier. Jednym z jego kolejnych biznesów będzie studio gier - RL9.Games - wypuszczające grę, która będzie piłkarskim menadżerem.

Football Coach: the Game będzie symulatorem zbliżonym do Football Manager'a. Wcielimy się w rolę trenera i poprowadzimy drużynę do zwycięstwa. Gra jest już opublikowana na platformie Steam, jednak data premiery nie pozostała jeszcze ujawniona. Wiemy tyle, że zadebiutuje w przyszłym roku. Bezpośrednim wydawcą piłkarskiego menadżera od Roberta Lewandowskiego będzie PlayWay.Z komunikatów prasowych możemy wyczytać, że produkcja stawiać będzie przede wszystkim na rywalizację online. Nie oznacza to odsunięcia graczy "bez Internetu" na bok, jednak studio skupi się głównie na starciach gracz versus gracz. Model biznesowy gry pozostaje nieznany, lecz zapewne dowiemy się o nim więcej w przyszłości.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza