Kiedy są nagrody za Division Rivals w FIFA 22?

Kiedy są nagrody za Division Rivals w FIFA 22?

Każdy nowy tydzień to kolejne paczki i monet w nagrodach za rozegrane mecze w Division Rivals. Kiedy są i od której godziny można je odbierać?


SuperCoinsy

O której nagrody za Division Rivals FIFA 22?

To pytanie zadaje sobie każdy gracz trybu Ultimate Team w FIFA 22. Po wielogodzinnych sesjach na wirtualnych murawach w Division Rivals przyszedł czas, aby odebrać należne nagrody.

W tej odsłonie FIFY system przyznawania nagród uległ gruntownej przemienia, jednak nadal pozostały nam 3 opcje do wyboru. Teraz jednak EA SPORTS postanowiło premiować wybieranie paczek niewymiennych, gdyż w takiej sytuacji otrzymujemy więcej monet, a sama paczka posiada gwarancję oceny ogólnej (jest różna w zależności od paczki).

Dodatkowo możemy otrzymać dwa różne pakiety - standardowy (tańszy i mniejszy), kiedy uda nam się wygrać jedynie 3 mecze na tydzień w DR lub ulepszony (droższy), kiedy tych meczy wygramy 7 lub więcej.

Przechodząc do meritum - kiedy są nagrody za Division Rivals w FIFA 22? Tutaj bez zmian względem ostatnich edycji. Nagrody za Division Rivals w FIFA 22 są dostępne w każdy czwartek od godziny 10:00 czasu polskiego.


Jakie są nagrody za Division Rivals w FIFA 22?

W zależności od zdobytej rangi, nagrody różnią się jedynie wartością. Na każdej możliwej randze i dywizji otrzymujemy dokładnie to samo - paczki (wymienne bądź niewymienne), monety oraz punkty kwalifikacyjne do FUT Champions. To, jakie będą to paczki i jaka ilość monet zależy od aktualnej rangi i dywizji w Rivals w FIFA 22.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza