God of War pojawi się na PC. Kiedy premiera? Jaka cena i wymagania?

To informacja, na którą czekali wszyscy fani Kratosa. Oficjalnie zapowiedziano, że God of War pojawi się na platformie PC. Kiedy?

God of War pojawi się na PC na platformie Steam

God of War oficjalnie na PC

Wersja gry God of War z 2018 roku pojawi się na PC. Taka informacja została dzisiaj opublikowana. Deweloperzy zapowiadają, że rozgrywka w 4K nie będzie żadnym problemem, tak samo jak liczba klatek na sekundę (FPS).

Gracze będą mogli skorzystać z rozbudowanych opcji graficznych, między innymi z włączenia ładniejszych cieni. Wsparcie otrzymała również myszka i klawiatura, gdyż to tej pory na konsolach używano głównie kontrolerów, a także szerokokątne monitory 21:9.God of War pojawi się na Steam

Ważną informacją jest fakt, że dystrybutorem gry zostanie platforma Steam. Oznacza to, że w bardzo łatwy sposób kupimy i dodamy grę do swojej biblioteki, nie musząc instalować dodatkowych aplikacji.

Jakie będą wymagania?

Wymagania God of War na PC nie są póki co znane. Wiemy natomiast tyle, że potrzebować będziemy minimum 80 GB przestrzeni na dysku, Windowsa 10 64-bitowego oraz DirectX w wersji 11 lub wyższej.

Kiedy premiera God of War na PC?

Wersja gry God of War z 2018 roku ukaże się na PC 14 stycznia 2022 roku. Ile kosztuje?

Cena God of War na Steamie

Grę będzie można kupić za pośrednictwem platformy Steam. Koszt wynosi aktualnie 219 zł.


Polecane: Xbox Game Pass: lista gier w październiku

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza