CoD: Black Ops Cold War idzie w ślady Among Us - tryb z Impostorami?

Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone wprowadzi nowy tryb gry, który przypominał będzie popularną rozgrywkę z Among Us.

Call of Duty


Celem gry będzie znalezienie szpiegów, których zadaniem jest eliminacja wszystkich pozostałych zawodników.Among Us zawita do Call of Duty

Popularny tryb z Among Us, który ma za zadanie wyłapać i wyeliminować Impostorów zostanie także dodany do Call of Duty. W zabawie może wziąć udział maksymalnie 10 graczy, a każdy z nich otrzyma jedną z ról:

  • Śledczy
  • Operator
  • Podwójny agent

Nikt na początku rozgrywki nie wie, czym zajmują się pozostali uczestnicy.


Zwiastun nowego trybu gry "Double Agent" w Call of Duty: Black Ops Cold War


WyposażenieGracze wyposażeni zostają jedynie w pistolet i otrzymują 25 sekund, aby znaleźć inne bronie. Ekwipunek będzie można w późniejszych etapach ulepszać, poprzez otwieranie pojemników.

Mapa pokazywać będzie wskaźniki z lokalizacją bomby i wskazówek.


Rozgrywka

Wskazówki będą tutaj najważniejsze. To właśnie w oparciu o nie, zadaniem graczy będzie ustalić i wyeliminować Podwójnego Agenta. Agenci wygrywają grę, jeśli zdołają pokonać wszystkich Operatorów i Śledczych lub podłożą ładunki wybuchowe w odpowiednich miejscach.

Wskazówki będą ułatwiać pozyskiwanie informacji. Dowiemy się między innymi o płci Agenta lub jego numerze identyfikacyjnym oraz w ostateczności o jego lokalizacji.

CoD Black Ops Cold War Double Agent
CoD: Black Ops Cold War


Rola w Podwójnych Agentach

Rola Śledczego będzie w tym trybie kluczowa. Może on odczytywać raporty z informacjami o śmierci innych postaci oraz wskazywać podejrzanych graczy. Raport zawierał będzie takie informacje jak czas zgonu czy broń, z której uczestnik został zlikwidowany.

Jeśli pomylimy się w rozeznaniach i zadamy obrażenia niewłaściwemu agentowi - zginiemy zamiast niego.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza