Sezon 4 w Rocket League: co nowego? Zmiany i nowości

W życie wchodzi najnowsza aktualizacja w Rocket League, która zwiastuje Sezon 4. Co nowego zobaczymy w grze?

Rocket League Sezon 4


Kolejny sezon, kolejne zmiany. W Rocket League debiutuje właśnie Sezon 4, który niesie ze sobą nowy Rocket Pass, nową arenę "Deadeye Canyon" i wiele więcej.Nowy sezon Rocket League

Rozpoczęcie nowego sezonu oznacza reset rang i zmiany wizualne. Gracze ponownie staną w szranki, aby zawalczyć o nagrody sezonowe. Oprócz tego zagrają na zupełnie nowej arenie zwanej "Deadeye Canyon", a ciekawe nagrody i wyzwania w Rocket Pass'ie tylko podgrzewają całą atmosferę.


Rocket League: Sezon 4

Co nowego zostało dodane w Sezonie 4? Zmian doczekał się chociażby tryb turniejowy, restrykcje dotyczące rang, a także dodano wiele kosmetycznych dodatków.


Rocket Pass

"Karnet bojowy" w Rocket League został wyposażony między innymi w najnowsze auto "Outlaw", a także w masę dodatków do samochodu, takich jak: anteny, koła czy malowania. Tak jak zawsze, gracze posiadający Rocket Pass otrzymują dodatkowe punkty XP (doświadczenia) oraz dodatkowe zadania tygodniowe i sezonowe.Arena "Deadeye Canyon"

Do gry zostało dodane także nowe pole gry. Arena "Deadeye Canyon" pojawi się jako mapa, na której rozgrywać będzie można swoje mecze.


Turnieje 2v2

Możliwość zapisywania się do turniejów pojawi się we wszystkich regionach. Dodano także tryb ekstra, jakim jest rozgrywanie turniejów 2v2.


Nowe dodatki i zmianyDeweloperzy gry zadbali także o streamerów. W grze pojawi się muzyka, którą będzie można legalnie odtwarzać na swoich transmisjach. To na pewno pomoże uniknąć blokady konta Twitch z powodów DMCA.

Zmiany dotknęły również tworzenie grup i wyszukiwania meczów z zawodnikami o różnych rangach. Od teraz można będzie grać ze znajomymi, którzy posiadają różnicę maksymalnie trzech rang. Dla przykładu: gracz z Platyny 3 może łączyć się z graczem z Diamentu 3. Natomiast nowi gracze mogą tworzyć grupy jedynie z użytkownikami, którzy posiadają rangę Złoto 3 lub niższą.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza