Jesse Lingard z Manchesteru United ogłosił własną organizację JLINGZ esports

Piłkarze grający w gry to nic nowego. Jesse Lingard postanowił przekuć to w biznes i potwierdził stworzenie własnej marki pod nazwą JLINGZ esports.

JLINGZ esports
fot. JLINGZ esports


Gwiazda Manchesteru United, Jesse Lingard, oficjalnie wchodzi do świata esportu. Ogłosił powstanie własnej organizacji JLINGZ esports.Lingard tworzy organizację esportową JLINGZ esports

Piłkarze wkraczający w esport stają się codziennością. Do tej pory najgłośniejszą informacją o sportowcu w branży gier był David Beckham, który w 2020 roku podpisał umowę opiewającą na 19 milionów dolarów z organizacją Guild Esports.

Zobacz także: La Liga rozpoczęła współpracę z organizacją esportową z Dubaju

Teraz do walki w esporcie staje pomocnik Manchesteru United - Jesse Lingard. Wchodzi na rynek z własną organizacją, którą nabył od Audacity i zmienił jej nazwę na JLINGZ esports.Audacity Esports to drużyna, która brała udział w turniejach w Rainbow Six Siege w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Lingard powiedział, że zamierza stworzyć pełnoprawny zespół w tejże grze.


Esport ma dla mnie wszystko – jest dynamiczny i pozwala na rywalizację, a społeczność jest niesamowita. Jlingz Esports idzie na całość!

powiedział Jesse Lingard.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza