HONORIS najlepsze, cztery polskie drużyny z awansem do zamkniętych kwalifikacji V4

Pierwsze otwarte kwalifikacje do V4 Future Sports Festival za nami. Zespół HONORIS okazał się być najlepszą polską formacją, jednak awans do zamkniętych kwalifikacji zapewnili sobie także zawodnicy x-kom AGO, 4Fun i Ungentium.

Taz i Neo w HONORIS
fot. HONORIS


Wakacyjną przerwę zakończyły otwarte kwalifikacje do V4 Future Sports Festival. Dwa dni zmagań wyłoniły cztery najlepsze polskie drużyny, które otrzymały awans do kolejnych, tym razem zamkniętych kwalifikacji.Kwalifikacje do V4 Future Sports Festival w wykonaniu Polaków

Ostatnie dni były bardzo angażujące, nie tylko dla kibiców, ale przede wszystkim dla zawodników. Otwarte kwalifikacje odbyły się bez większych problemów, jednak nie oznacza to, że obyło się bez zaskoczeń.

Wystarczy spojrzeć chociażby na drużyny, którym udało się wywalczyć awans. O ile w tym zestawieniu nie dziwi widok HONORIS czy x-kom AGO, wszak są to bardzo profesjonalne i dobrze przygotowane zespoły, tak awans formacji "4Fun" czy nowego na polskiej scenie teamu Ungentium jest pewnym zaskoczeniem.Nie ujmuje to oczywiście ich umiejętnościom - w końcu byli jednymi z najlepszych. Chodzi bardziej o fakt, że zdołały pokonać na swojej drodze drużyny, które przynajmniej w teorii stawiane były w roli faworyta.

HONORIS swoją passę podtrzymało do samego końca, gdzie jeszcze w półfinale pokonali x-kom AGO, a następnie Ungentium w finale pierwszych otwartych kwalifikacji do V4.

Mecze o awans wyglądały następująco:

  • x-kom AGO 2:0 eClub Brugge
  • HONORIS 2:0 Izako Boars
  • fastwin9999999 0:2 4Fun
  • Ungentium 2:1 Illuminar Gaming28 i 29 sierpnia rozegrane zostaną zamknięte kwalifikacje do V4 Future Sports Festival 2021, a tydzień wcześniej drugie i ostatnie już otwarte kwalifikacje, do których wciąż można zapisywać się na stronie wydarzenia.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza