CS:GO Moan - bind na okrzyki postaci

 

moan bind cs go

Komendy radiowe w CS:GO robią coraz większą furorę. Graczom podoba się ingerencja w czat, dlatego kolejnym pomysłem wprowadzonym do gry jest "moan" bind CS:GO, czyli okrzyki, jęki postaci w zależności od posiadanego skina.CS:GO Moan bind

Komenda radiowa Moan w CS:GO (z angielskiego "jęczeć") stała się kolejnym hitem wśród graczy CS:GO. Moan bind w CS:GO służy do wydawania radiowych komend głosowych przy użyciu parametru playerradio.

Zobacz także: Kolorowy czat w CS:GO - jak pisać na kolorowo i wkręcać znajomych?

Za pomocą tej specjalnej komendy możemy wydawać specjalne jęki czy okrzyki naszej postaci, które inaczej brzmią w zależności od posiadanego skina do agenta.Jak wygląda komenda na moan bind w CS:GO?

Komenda radiowa na CS:GO moan bind prezentuje się następująco:

bind x "playerradio DeathCry *moans*"

x - klawisz, do którego przypisujemy binda

*moans* - dowolny tekst, który zostanie wyświetlony na czacie, można zamienić na Okrzyk/JękPowyższy bind na okrzyk po śmierci w CS:GO wygląda na czacie następująco:

cs go moan bind

Tak jak wspomniane zostało wyżej, tekst wyświetlany na czacie można dowolnie zmieniać, a dźwięk "moan" (odgłosu/okrzyku) uwarunkowany jest posiadanym skinem do postaci w CS:GO (oczywiście działa też na podstawowych modelach).


Darmowe skiny CSGO

1 Komentarze

Nowsza Starsza