Premiera Playstation 5 już jutro! Co powinieneś wiedzieć o konsoli Sony?

 

premiera konsoli playstation 5

Konsola Playstation 5 jeszcze przed premierą zawojowała rynek. Już jutro odbędzie się oficjalna premiera konsoli Sony Playstation 5. Co warto wiedzieć przed zakupem?Premiera Playstation 5

Już jutro, tj. 19.11.2020 odbędzie się oficjalna premiera najnowszego dziecka Sony - konsoli Playstation 5. Szum wokół konsoli był niemały, co przełożyło się na braki magazynowe.

Ten ze szczęściarzy, kto dorwał konsolę PS5 w przedsprzedaży nie musi się niczym przejmować. Dostanie ją na czas. Problem pojawia się jednak w momencie kupna konsoli po jej oficjalnej dacie wydania.
Jak się okazuje, dostanie konsoli w ofercie sklepu nie będzie takie proste. Konsola jest już dawno wyprzedana, a jedynie niektóre sklepy oferują możliwość zamówienia konsoli przy okazji jutrzejszej premiery.

Co ciekawe, sprzedaż odbywa się wyłącznie on-line, nie będzie możliwości odbioru osobistego w sklepie. Liczy się zatem kto pierwszy kliknie przycisk "Zamów" na stronie internetowej sprzedawcy.

Konsola Playstation 5 sprzedawana jest razem grą Astro’s Playroom.Sklepy, które oferowały możliwość zamówienia konsoli Playstation 5 on-line to:

  • Media Expert
  • Media Markt
  • RTV Euro AGD
  • Neonet


Standardowa cena za konsolę PS5 w dniu premiery to 1849 zł za wersję Digital i 2299 zł za lepszą wersję. Kto pierwszy ten lepszy. Życzymy powodzenia w nadchodzących łowach, bo dorwanie jutro tego sprzętu będzie ekstremalnie trudne.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza