Kiedy premiera Football Manager 2021? Preorder już podbija Steam!

 

football manager 2021 premiera

Football Manager jako symulator piłki nożnej nie ma sobie równych. Nowa edycja Football Manager 2021 ma mieć premierę w listopadzie. Kiedy będzie dokładana premiera Football Manager 2021?Football Manager 2021 Premiera

Przedsprzedaż Football Manager 2021 odbija się szerokim echem. Do oficjalnej premiery gry zostało kilka ładnych dni, a FM 2021 bije rekordy popularności na platformie Steam.

Football Manager to gra piłkarska opierająca się o symulacje taktyczne meczy. Do grona popularnych zaliczana jest od lat, gdyż tak jak seria FIFA - wychodzi każdego roku. Oficjalna premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada 2020 roku.Gdzie kupić tanio Football Manager 2021?

Grę Football Manager 2021 można już śmiało kupować w przedsprzedaży. Preorder Football Managera 2021 aktualnie dostępny jest w kwocie 175-179 zł. Kupując w przedsprzedaży można zaoszczędzić do 10% a przy tym uzyskać specjalne benefity, między innymi dostęp do gry jeszcze przed jej premierą.Jak zagrać przed premierą w Football Manager 2021?

Już od kilku dni FM 2021 bije rekordy zainteresowania w związku z możliwością grania w oficjalną wersję jeszcze przed premierą gry. W najliczniejszym momencie w ostatnim czasie w grę grały aż 54 tysiące osób.

Gra staje się hitem i figuruje na listach najlepiej sprzedających się w minionym tygodniu. Przynajmniej na platformie Steam.Grę można kupić taniej w przedsprzedaży na G2A.com, gdzie dostępna jest pod tym linkiem: Football Manager 2021 Preorder.

Kupno gry w preorderze upoważnia do zagrania w tytuł jeszcze przed oficjalnym wyjściem gry. Jeśli jesteście fanami Football Managera, to jest to idealna okazja do rozpoczęcia sezonu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza