Among Us Shop - oficjalny sklep Among Us

 

among us sklep

InnerSloth, twórcy Among Us uruchomili sklep, który jest oficjalnym dystrybutorem zabawek i gadżetów pochodzących z samej gry.Among Us Shop

Among Us stał się hitem roku 2020. To już wiemy. Idąc za ciosem, deweloperzy gry postanowili korzystać z fali popularności Among Us i zarabiać na niej poza światem cyfrowym.

Zobacz również: Kalendarz adwentowy Among Us - gdzie kupić i jak wygląda?Strzałem w dziesiątkę okazał się sklep Among Us, który oferuje w swoim asortymencie produkty bazujące na postaciach z Among Us.

among us shop

Każda dobra firma powinna zadbać o swój Merchandise, a kto jak nie właściciele gry Among Us, którzy doskonale wbili się w nurt i próbują wykorzystać swoje 5 minut sławy.Oficjalny sklep Among Us

Among Us ze swoim sklepem staje się także hitem w branży e-commerce. Ich koszulki i gadżety biją rekordy popularności, a fani chętnie dzielą się zdjęciami fizycznych wersji postaci Among Us.Należy jedynie wyczekiwać co stanie się dalej. Jakie kroki podejmie InnerSloth i co może jeszcze promować grę w inny sposób niż po prostu sam gameplay.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza