Strat Roulette CS:GO - Taktyczna ruletka w CS:GO, jak pobrać i zainstalować?

 

taktyczna ruletka strat roulette w cs go

Taktyczna ruletka w CS:GO to specjalny tryb gry, który pozwala na przeprowadzanie specjalnych taktyk w trakcie trwania rund meczowych. Zobacz co to jest Strat Roulette w CS:GO, jak pobrać i zainstalować.Co to jest Strat Roulette w CS:GO?

Strat Roulette to nic innego jak specjalny gamemode, który służy do zabawy na własnych serwerach społecznościowych. Zadaniem jest wylosowanie czynności, którą wykonywać będziecie do końca rundy. Czynności te zmieniają się w każdej rundzie. Taktyczna ruletka w CS:GO pozwala na zabawę ze znajomymi w zupełnie innym systemie niż klasyczny matchmaking.

Zobacz również: Wymiana skinów CS:GO - jak i gdzie się wymieniać?

Dla przykładu - losujesz zadanie "Używaj tylko USP-S" i Twoim zadaniem jest granie wyłącznie tą bronią do końca trwania danej rundy.Taktyczna ruletka w CS:GO

Taktyczna ruletka dzieli się właściwie na dwie możliwości. Pierwszą z nich jest losowanie zadań na specjalnie przygotowanej do tego stronie o Strat Roulette, dla przykładu:

Drugą możliwością jest posiadanie własnego serwera społecznościowego i instalacja na nim pluginu odpowiadającego za taktyczną ruletkę w CS:GO. To z kolei jest nieco bardziej wymagające, jednak taki plugin jest swego rodzaju automatem, który przeprowadza tę mini-gierkę za nas na naszym serwerze.

Zobacz również: Ruletki CS:GO 2021 - Lista Ruletek CS:GO z Free CoinsJak pobrać i zainstalować plugin Strat Roulette w CS:GO

Jedną z możliwości instalacji Strat Roulette w CS:GO na własnym serwerze jest pobranie gotowych pluginów, które służą właśnie do zabawy taktyczną ruletką. W serwisie github.com udostępniony został pełen skrypt do Strat Roulette, dzięki czemu jedynie jego pobranie i instalacja dzieli nas od zagrania w nią na własnym serwerze. Plugin dostępny jest tutaj: CS:GO Strat Roulette Sourcemod Plugin.

Jego instalacja jest banalnie prosta. Wystarczy pobrane pliki umieścić w folderze csgo na własnym serwerze.

Jak informuje twórca pluginu, taktyczna ruletka w CS:GO najlepiej działa na mapach:

  • de_lake
  • de_safehouse
  • de_stmarc
  • de_bank
  • de_rialto
  • de_sugarcane


Do obsługi skryptu Strat Roulette CS:GO niezbędne są komendy:

  • /start - rozpoczęcie meczu
  • /end - koniec meczu
  • /setround [numer rundy] - rozpoczyna konkretną rundę
  • /endround - kończy rundę


Sam plugin najlepiej funkcjonuje w momencie, kiedy żadne inne pluginy czy skrypty nie są zainstalowane razem z taktyczną ruletką.

Strat Roulette, czyli taktyczna ruletka w CS:GO to ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi podczas niestandardowej rozgrywki urozmaiconej nietuzinkowymi trybami.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza