CS:GO Ruletki 2022 - Lista Ruletek i strony do otwierania skrzynek CS:GO

Otwieranie skrzynek CS GO i Ruletki CS GO

Lista ruletek CS:GO i stron do otwierania skrzynek z darmowymi skinami CS:GO na rozpoczęcie gry. Sprawdź listę ruletek oraz strony do otwierania skrzynek CS:GO i zdobądź darmowe skiny lub punkty na grę, bez wpłacania własnych skinów lub pieniędzy.


CS:GO Ruletki 2022 - Lista Ruletek CS:GO

Na każdej z poniższych stron otrzymasz darmowy kod, który da Ci darmowe punkty na start, abyś mógł otworzyć skrzynkę lub zagrać i przetestować ruletkę CS:GO. Jest to opcja dla tych, którzy nie chcą na początek wpłacać własnych skinów do CS:GO, a mogą otrzymać skin za nawet kilka dolarów zupełnie za darmo. Kod zostanie dodany automatycznie przez wejście w link lub będzie trzeba wpisać go ręcznie w zakładkach, które na stronach różnie się nazywają (np. Affiliates, Free Coins, Refferals, Promo Code itp.).


Ruletki CS:GO


Lista Ruletek CS GO

Lista ruletek CS:GO, na których zagrasz za darmowe punkty przez wejście z poniższego linku. Kodu można użyć tylko raz. Na poniższych stronach znajdziesz również inne tryby, takie jak Coinflip, Jackpot, Crash czy obstawianie meczy. Ruletki stały się popularne dawno temu, za sprawą handlu skinami CS:GO. Aktualnie wyróżniamy takie ruletki CS:GO jak:

  • CSGOEmpire
  • CSGOPolygon
  • CSGORoll
  • CSGO500


Wchodząc z poniższego linku otrzymasz darmowy bonus lub punkty na rozpoczęcie gry na ruletce CS:GO.


Strona Kod promocyjny Link
ESPORTGO ODBIERZ
ESPORTGO ODBIERZ
ESPORTGO ODBIERZ


Otwieranie skrzynek CS:GO


Strony do otwierania skrzynek CS GO

Poniższa lista zawiera również strony do otwierania skrzynek w CS:GO, na których możesz otwierać skrzynki ze skinami CS:GO. Jest to nieco inna forma niż granie na ruletkach, jednak tak samo możesz pobawić się dzięki darmowym punktom lub dolarom na start. Używając kodu otrzymasz bonus na darmową skrzynkę CS:GO bez wpłacania własnych środków lub skinów.


Strona Kod promocyjny Link
CSESPORT ODBIERZ


Strony do sprzedawania skinów CS:GO


Strony do sprzedawania skinów CS GO

Możesz również sprzedać swoje skiny CS:GO. Niepotrzebne przedmioty wymienisz na pieniądze na jednej z poniższych stron. Korzystając z linku otrzymasz bonus do wpłaty lub wypłaty środków ze strony. Możesz sprzedać i wypłacić skiny na PayPal lub konto bankowe.


Strona Kod promocyjny Link
76561198042170952 ODBIERZ
VKAm3IBLdI ODBIERZ
ESPORTGO ODBIERZ
ESPORTGO ODBIERZ
pGaPj8ANmBk ODBIERZ
ESPORT ODBIERZ
ESPORT ODBIERZ


Darmowe skiny CS:GO

Większość z powyższych stron oferuje także darmowe skiny CS:GO lub fundusze na stronie. Wystarczy tylko logować się codziennie i odbierać bonus w postaci darmowej skrzynki lub punktów do grania.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza